شاید شما هم خیلی از مواقع وقتی به عکس های قدیمی خودتون نگاه میکنید و تصویر الآن خودتون را میبینید در فکر فرو میرید و به این فکر میکنید که چقدر چهرتون تغییر کرده یا وقتی خود رو داخل آینه میبینید به خودتون میگید یعنی چهره من چند سال دیگه چه شکلی میشه؟! شما میتوانید جواب این سوال خود رو داخل سایت in20years مشاهده کنید این سایت با گرفتن تصویر شما اون رو ۲۰ یا ۳۰ سال پیرتر میکند و به شما نشان میدهد!

.

با ورود به سایت http://www.in20years.com یه تصویر نمونه از یک چهره جوان که در این سایت ۲۰ سال پیرتر شده رو نشان میدهد زیر دو تصویر سه عنوان نوشته شده است که شما باید با توجه به خصوصیات خود انتخاب کنید عنوان اول Gender هست که جنسیت مرد و زن را انتخاب میکنید عنوان دوم Age هست که شما با انتخاب ۲۰ یا ۳۰ میتوانید تصویر خود را ۲۰ سال پیرتر یا ۳۰ سال پیرتر ببینید و عنوان Addict که شما معتاد بودن خود را عنوان میکنید.

در زیر این سه عنوان کلید Upload your Photo  قرار دارد که با کلیک رو آن میتوانید تصویر خود را در عرض چند ثانیه آپلود کنید و پس از آپلود این سایت در همان لحظه به صورت اتوماتیک به شما نشان خواهد داد ۲۰ یا ۳۰ سال آینده شما چه شکلی خواهید شد! اگه دوست دارید تصویر ۲۰ سال آینده خود رو زودتر ببینید حتما به این سایت جالب مراجعه کنید.

منبع : ناظر حضرت

 الکترونيک دانلود

 

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , ,


تاريخ: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۹ بدون نظر