* با راه اندازی انجمن های گفتگوی الکترونیک دانلود و رفع مشکلات فعلی انجمن کاربران عزیز الکترونیک دانلود می توانند از این به بعد تمامی مشکلات و سوالات خود را در انجمن های الکترونیک دانلود مطرح نمایند .

* با توجه به این موضوع تصمیم گرفتیم تحولی به سایت داده و یک خانه تکانی بزرگ انجام دهیم . البته این بار این خانه تکانی زیاد در ظاهر سایت مشهود نخواهد بود . اینبار هدف بازسازی کامل مطالب گذشته و بروزرسانی لینک های معیوب و عیر مستقیم است .

* در این خانه تکانی تمانی سعی ما بر این است تمامی مطالبی که در این چند ماه که از شروع به کار الکترونیک دانلود می گذرد منتشر شده است را به انجمن ها منتقل گردانیم و لینک موضوع در انجمن را نیز در مطالب قرار دهیم تا کاربرانی که درباره آن موضوع سوالی دارند در انجمن ها آن را مطرح نمایند .

*همچنین تمامی عکس ها بهینه شده و از حجم آنها کاسته می شود تا سرعت لود سایت بیشتر شود .عکس هایی که لینک آنها دچار مشکل شده باشد بروز می شوند و کدهای HTML بکار رفته در مطالب نیز بهینه خواهند شد .

* از تمامی همراهان الکترونیک دانلود خواهشمندیم در صورتی که توانایی مدیریت در قسمت های مختلف الکترونیک دانلود را دارند حتماً پیش قدم شوند و به ما را در راه یاری رساندن به دانشجویان و علاقه مندان عزیز کمک کنند .

 الکترونيک دانلود

 

icon برچسب ها:


تاريخ: ۲۳ شهریور ۱۳۸۹ ۲ نظر