امروزه تبلیغات در دنیای وب یکی از بهترین روش ها برای جذب مشتری است . در صورتی که شما فروشنده کالایی می باشید می توانید در بهترین مکان وب سایت الکترونیک دانلود کالای خود را تبلیغ کنید .همچنین در صورتی که وب سایتی تبلیغاتی دارید می توانید بنر خود را در این قسمت قرار دهید تا بازدید از وب سایت شما افزایش یابد .
الکترونیک دانلود در حال حاضر به طور میانگین ۵۰۰۰ بازدید در روز دارد و دارای رتیه ۱۵۰۰۰۰ الکسا می باشد . شما کافیست بنر مورد نظر خود را برای ما ارسال کرده تا در الکترونیک دانلود قرار دهیم . تعرفه تبلیغات در مهندس یار به شرح زیر است :

  • در بالای سایت بصورت افقی : بنر شما در بالای تمامی صفحات الکترونیک دانلود قرار خواهد گرفت . هزینه تبلیغات در بالای سایت ماهیانه ۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد .
  • در بالای سایت بصورت عمودی : بنر شما در بالای تمامی صفحات الکترونیک دانلود سمت راست و سمت چپ در سایدبار سایت قرار خواهد گرفت . هزینه تبلیغات در این مکان ماهیانه ۱۵۰۰۰۰ تومان می باشد .
  • در میان هر مطلب : بنر شما در تمامی پست های الکترونیک دانلود قرار خواهد گرفت . هزینه تبلیغات در زیر هر پست ماهیانه ۱۵۰۰۰۰ تومان می باشد .

 

نحوه سفارش :

برای سفارش می توانید مبلغ مورد نظر را پس از تماس با الکترونیک دانلود با شماره ۶۶۵۷۶۲۶۴ و دریافت شماره کارت واریز فرمایید.

 

تاريخ: ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۶ نظر